“PSE E KE INAT DONALDIN?” Paloma e ka gati përgjigjen: E gjykoj në momente të… – AlpeGossip
“PSE E KE INAT DONALDIN?” Paloma e ka gati përgjigjen: E gjykoj në momente të…

“PSE E KE INAT DONALDIN?” Paloma e ka gati përgjigjen: E gjykoj në momente të…

Gazetarja e njohur, Rudina Demneri, ose e njohur ndryshe me emrin Paloma, edhe pse ka shumë javë që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, herë pas here komenton ngjarjet më pikante

Madje herë pas here zhvillon edhe pyetësor me ndjekësit e saj, të cilëve u jep mundësinë që t’i bëjnë të gjitha pyetjet që ata janë kuriozë të marrin përgjigje.

“Pse e ke inat Donaldin?”/ Gazetarja e njohur e ka gati

Mbrëmjen e djeshme, Paloma u ka kthyer përgjigje të gjitha pyetjeve që fansat i kanë bërë, edhe atyre që lidhen me “Big Brother VIP”.

Njëri nga ndjekësit e pyeti se përse e ka inat Donaldin dhe Paloma nuk hezitoi t’i përgjigjej.

“Pse e ke inat Donaldin?”/ Gazetarja e njohur e ka gati

“Nuk e kam inat. Ashtu siç më gjykoni ju mua në disa momente, ashtu mund ta gjykoj edhe unë Donaldin te ndonjë situatë që nuk më pëlqen. Mos u ndikoni kaq shumë, sepse një situatë që unë e shikoj si jo të arsyeshme nuk do të thotë se mund të urrej një njeri. Nuk janë këto raste për tu urryer njerëz. Urrejtjet ose inatet kanë peshë për mua në situata shumë më të rënda se aq. Nuk e gjykoj Donaldin si njeri, sepse është super djalë, por gjykoj momente të lojës së tij”, ka shkruar gazetarja e njohur.

“Pse e ke inat Donaldin?”/ Gazetarja e njohur e ka gati