E akuzuan se kishte bërë abort, Elita Rudi kthen përgjigje e revoltuar (FOTO) – AlpeGossip
E akuzuan se kishte bërë abort, Elita Rudi kthen përgjigje e revoltuar (FOTO)

E akuzuan se kishte bërë abort, Elita Rudi kthen përgjigje e revoltuar (FOTO)

Elita Rudi është vënë në vëmendjen e mediave kosovare për një lajm që flet për një shtatzëni të mundshme të saj.

Ose më saktë, një abort. Ka qenë një nga portalet kosovare që kanë shkruar të bindur se Elita ishte paraqitur mjaft e mërzitur në një klikinë gjinekologjike dhe nga kjo mendohet se ka abortuar. Por ka ardhur reagimi i vetë moderatores e cila mohon zërat dhe shprehet se me poratlin në fjalë do shihen në gjyq.