Sot ditëlindja e Dr.Florit, Landi lajmëron “dhuratën” për të! (FOTO) – AlpeGossip
Sot ditëlindja e Dr.Florit, Landi lajmëron “dhuratën” për të! (FOTO)

Sot ditëlindja e Dr.Florit, Landi lajmëron “dhuratën” për të! (FOTO)

Data e sotme përkon me ditëlindjen e kantautorit të ndjerë Dr.Flori.
Miku i tij i ngushtë dhe pjesëtari i grupit West Side Family, Landi ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto në rrjete sociale ku paralajmëron një dhuratë me rastin e kësaj date.

“Nesër ditëlindja jote Floro…Duke punu për dhuratën tate…Familja,”-përfundon Landi. Edhe gjatë mëngjesit të sotëm ai ka njoftuar sërish për dhuratën që janë duke përgatitur për Dr. Florin. Kantautori ndërroi jetë pak vite më parë si pasojë e over dozës.