SOT VAJZAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Por nuk e keni parë si dukej Roberti para se të ishte i famshëm – AlpeGossip
SOT VAJZAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Por nuk e keni parë si dukej Roberti para se të ishte i famshëm

SOT VAJZAT ÇMENDEN PAS TIJ/ Por nuk e keni parë si dukej Roberti para se të ishte i famshëm

Robert Berisha është kthyer në një nga këngëtarët më të komentuar në showbiz e sidomos për jetën e tij private. Pas ndarjes së tij nga Nora, shumë vajza të njohura shprehën pëlqim për Robertin duke kujtuar këtu Lei Krajan e së fundmi Xhesi Kadiun e cila deklaroi se ata kanë qenë të lidhur.

Ditën e sotme Roberti është rikthyer pas në kohë duke postuar në Instagram një foto të 10 viteve më parë. Me më pak kile, pa muskuj dhe me një model tjetër flokësh, Roberti duket shumë ndryshe.

“Muzika është gjithçka për mua”, shkruan këngëtari.