JO NË GARDËROBË/ Ngjyrat më “in” të kësaj pranvere mund t’i gjeni në kuzhinën tuaj – AlpeGossip
JO NË GARDËROBË/ Ngjyrat më “in” të kësaj pranvere mund t’i gjeni në kuzhinën tuaj

JO NË GARDËROBË/ Ngjyrat më “in” të kësaj pranvere mund t’i gjeni në kuzhinën tuaj

Jemi zyrtarisht në sezonin e pranverës dhe sigurisht po përgatisni gardërobën tuaj.

Deri më tani janë zbuluar disa nga trendet që do të bëjnë namin dhe për sa u përket ngjyrave mjafton t’i hidhni një sy kuzhinës suaj.

Nga jeshilja e mollës deri tek portokalli apo mandarina, çdo ngjyrë e çelur do ju bëjë të dukeni yjeee këtë sezon.

Nëse ende nuk e keni zgjedhur ngjyrën tuaj të preferuar ka ardhur koha ta bëni!

Më poshtë mund të shihni edhe disa kombinime:

E verdha e limonit

Jeshilja e mollës

Portokalli

Lejlaja e rrushit

Burimi: Who What Wear