“TË TRE I KAM LLASTUAR…”/ Arjola flet për raportet që ajo ka me fëmijet e saj – AlpeGossip
“TË TRE I KAM LLASTUAR…”/ Arjola flet për raportet që ajo ka me fëmijet e saj

“TË TRE I KAM LLASTUAR…”/ Arjola flet për raportet që ajo ka me fëmijet e saj

Arjola ka tronditur shpesh herë opinionin publik teksa ka treguar vështirësitë e shumta që ka pasur në jetën e saj.

Fëmijët janë pika e dobët e aktorës ku dhe ajo tregon se sa të mira i ka raportet me ta.

“Të tre i kam llastuar.S’ja kam lënë mangut as dashurinë,as përkushtimin.Kanë kaluar tetë vite që unë jam ndarë edhe ata kanë qenë të vegjël”,-thot ajo.

Gjithashtu shihet që aktorja po e ndjen shumë mungesën e tyre gjatë qëndrimit të saj në shtëpi dhe shpesh herë përlotet kur i kujton.