NUK E KISHIM DITUR MË PARË/ Nuk do ta besoni se çfarë i ka ndodhur Greta Koçit në mbrëmjen e maturës – AlpeGossip
NUK E KISHIM DITUR MË PARË/ Nuk do ta besoni se çfarë i ka ndodhur Greta Koçit në mbrëmjen e maturës

NUK E KISHIM DITUR MË PARË/ Nuk do ta besoni se çfarë i ka ndodhur Greta Koçit në mbrëmjen e maturës

Këngëtarja e njohur, Greta Koçi, së fundmi ka ndarë pak detaje për veten me anë të disa pyetjeve nga fansat në rrjetin ‘Instagram’.
Ajo ju është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve të saj e madje ka dhënë dhe disa këshilla.
Vëmendjen e tërhoqi një detaj mbi jetën e Gretës që nuk e kishim dëgjuar më parë. Teksa u pyet për mbrëmjen e maturës, këngëtarja zbuloi se nuk ka qenë e pranishme për shkak të koncerteve.
” Qysh , sa e lezetshme kjo ‘qysh’. Që ta dini ju unë nuk kam shkuar fare në mbrëmjen e maturës. Kisha koncerte dhe madje 2 atë ditë, dhe nuk arrita dot të shkoja”, shkruan ajo.
Kujtojmë se Greta Koci e ka nisur karrierën fare e vogël, 14-vjeçe, duke bërë që gjithmonë të jetë e angazhuar ndryshe nga moshatarët e saj.