(FOTO) Komenti i mikut të Getoarit që acaroi Marinën, moderatorja: O legen – AlpeGossip
(FOTO) Komenti i mikut të Getoarit që acaroi Marinën, moderatorja: O legen

(FOTO) Komenti i mikut të Getoarit që acaroi Marinën, moderatorja: O legen

Prej disa ditësh Getoari, Marina dhe Luana ndodhen me pushime në fshatin St.Moritz të Zvicrës nga ku kanë postuar foto e video gjatë skijimit e argëtimeve që po kalojnë atje.

Në foton e fundit Marina shfaqet shumë e lumtur, e veshur me rrobat e skijimit teksa nuk kanë munguar komplimentat për të.

Ndërsa miku i Getoarit, DJ Marshall Jungle i shkruan Marinës se po pret foto ku ajo shfaqet duke u rrëzuar, jo foto të tilla. “Mirë, mirë, unë po pres foto ku je duke u rrëzuar, se kshu për foto je yll”, komenton ai.

“Hahahhahahaha o legen, pistat e kuqe i kam bere”, ja kthen Marina me një emoji të acaruar.

“Hahahahah shpresoj ta kem nje kolege skijimi atehere”, i replikon Marshall Jungle.