ÇFARË BËRI KËTË HERË? Stresi sërish probleme me ligjin, por në Kosovë (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË BËRI KËTË HERË? Stresi sërish probleme me ligjin, por në Kosovë (FOTO)

ÇFARË BËRI KËTË HERË? Stresi sërish probleme me ligjin, por në Kosovë (FOTO)

Stresi dihet tashmë prej kohësh problemet që ka me ligjin dhe qeverinë shqiptare.

Para pak kohësh reperi ndodhej pas hekurave në Fushë Krujë, në atë që ai e quajti burgim politik dhe të padrejtë.

E së fundmi Reporteri.net ka publikuar foto të reperit i cili  teksa ndodhet në Prishtinë  ka goditur me makinën e tij nëj grua teksa kalonte vijat e bardhat.

Siç shihet në fotot e siguruara nga vendi i ngjarjes, aksidenti ka ndodhur tek  vendi i quajtur“Qafa”.

Ndërkohë që qytetarja ishte duke kaluar vijat e bardha, Stresit e ka  goditi duke i shkaktuar lëndime trupore.

Polica ka mbërritur në vendngjarje dhe po merret me rastin.