Çfarë nuk ka thënë për të, por shihni çfarë bën Majlinda për Majkun… (VIDEO) – AlpeGossip
Çfarë nuk ka thënë për të, por shihni çfarë bën Majlinda për Majkun… (VIDEO)

Çfarë nuk ka thënë për të, por shihni çfarë bën Majlinda për Majkun… (VIDEO)

Modelja e njohur Majlinda Zeka është bërë e njohur për publikun shqiptar që pas ndarjes së bujshme me reperin Majk. Dyshja siç dihet janë prindër të një djali të vogël që quhet Roan, mirëpo marrëdhënia e tyre nuk është aspak e mirë. Pak ditë më parë Majlinda e akuzoi reperin e njohur se nuk kujdesej financiarisht për të birin.

Së fundmi bukuroshja brune është larguar së bashku me shoqërinë dhe të birin për disa ditë pushimi. Sipas burimeve ndërkohë që Majlinda ka qenë duke pushuar në sfond dëgjohet kënga e ish të dashurit të saj Majk ‘S’jena mo’. E çuditshmja ishte sepse ndërkohë që kjo kengë u vendos Majlinda filloi të bënte video me celularin e saj.