Moderatorja shqiptare e pranon LIVE në emision: “Jam një injorante e dashuruar” – AlpeGossip
Moderatorja shqiptare e pranon LIVE në emision: “Jam një injorante e dashuruar”

Moderatorja shqiptare e pranon LIVE në emision: “Jam një injorante e dashuruar”

Edhe përse kanë 17-vjet në krahët e njëri tjetrit, Julka dhe Andi janë të dashuruar si ditën e parë. Çifti jo vetëm ka rezistuar që nga viti 2001 por ushqejnë ndjenja për njëri tjetrin çdo ditë e më shumë, në të mirë e në të keq. E ftuar në emisionin “Top Show Magazine”, Julka pranoi se ende i ndjen fluturat në stomak për bashkëshortin e saj.

“Jam një injorante e lumtur sepse njoh dashurinë, se dua çdo ditë e më shumë bashkëshortin tim. Nuk e di nëse ndikon përditshmëria, fëmijët apo fakti që Andi bëhet më i mirë. Akoma ndjej flutura për bashkëshortin tim, edhe përse kemi dy fëmijë. Fluturat e fundit për Andin i kisha sot në mëngjes”- u shpreh Julka.

Ian dhe Greg janë dy frytet e dashurisë që ndriçojnë jetën e Julkës dhe Andit.

Julka: "Dashurohem disa herë me partnerin tim"! #TopShowMagazine #TopChannel

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on