“KAM QARË SHUMË”/ Këngëtarja e njohur rrëfeu herën e parë në “Kënga Magjike” (VIDEO) – AlpeGossip
“KAM QARË SHUMË”/ Këngëtarja e njohur rrëfeu herën e parë në “Kënga Magjike”  (VIDEO)

“KAM QARË SHUMË”/ Këngëtarja e njohur rrëfeu herën e parë në “Kënga Magjike” (VIDEO)

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme të skenës shqiptare, por duket se vetja nuk i ka pëlqyer gjithmonë në skenë.

E ftuar në “Jo vetëm modë”  Era Rusi zbuloi se kur performoi për herë të parë në “Kënga Magjike” në moshën 14-vjeçare se gjërat nuk kishin shkuar aspak mirë për të. Ajo tregoi se gjatë prezantimit në festival kishte veshurnjë fustan të bardhë dhe flokët e shkurtra i kishte të kapura me rreth.

Mirëpo pamja e saj nuk i’u kishte pëlqyer moshatarëve të saj të cilët e kritkuan të nesërmen në shkollë duke i thënë se ngjante më e madhe.

Era tha se kjo e mërziti shumë dhe më pasi nuk kaloi në finale ajo tha se kishte qarë shumë, por me kalimin e kohës kuptoi se ajo kishte qënë një skenë e madhë për të.