KUSH E KA LËNDUAR CAPITAL T? Këngëtari publikon foton e pazakontë – AlpeGossip
KUSH E KA LËNDUAR CAPITAL T? Këngëtari publikon foton e pazakontë

KUSH E KA LËNDUAR CAPITAL T? Këngëtari publikon foton e pazakontë

Capital T është një nga këngëtarët më të dashur e të suksesshëm të muzikës shqiptare. Capitali është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale dhe gjithmonë poston foto nga projektet dhe jeta e tij duke i mbajtur kështu fansat gjithmonë në dijeni me çfarë ndodh.

Këtë rradhë vëmendjen na e ka marrë një postim i pazakontë i këngëtarit. Ai ka publikuar një foto në storyn e tij të Instagramit ku shkruhet një shprehje: Problemi sot është se njerëzit nuk i vlerësojnë personat e mirë, ata përpiqen ti përdorin këta të fundit.

Nuk e dimë nëse e ka për vete ose jo, por nëse i referohet vetes ne nuk kemi informacion kush e ka lënduar Capital T-në por thjesht mund ti themi se kjo ndodh kur je i suksesshëm.

/AlpeGossip.al