Era Istrefi shkëlqen plot luks! Zbuloni se sa kanë kushtuar veshjet e saj…(FOTO) – AlpeGossip
Era Istrefi shkëlqen plot luks! Zbuloni se sa kanë kushtuar veshjet e saj…(FOTO)

Era Istrefi shkëlqen plot luks! Zbuloni se sa kanë kushtuar veshjet e saj…(FOTO)

Është një nga këngëtaret më në zë të momentit dhe të gjithë jemi krenarë që zëri i saj fantastik do të jetë simbolikë e kampionatit Botëror të Futbollit.

Është mese normale që një vajzë trendi si Era të përdori disa nga markat më në zë për veshjet e saj teksa së fundmi faqja e Instagramit, Whattheywearin ka zbuluar çmimet e disa prej veshjeve të këngëtares seksi.

Prada, lëkurë cilësore dhe veshjet e Erës në foton e mëposhtme kanë kushtuar plot 2984 euro.

Çfarë luksi! U mahnitëm…