HUMBI 12 KILOGRAMË/ Rozana Radi tregon rezultatet me rrobabanjo – AlpeGossip
HUMBI 12 KILOGRAMË/ Rozana Radi tregon rezultatet me rrobabanjo

HUMBI 12 KILOGRAMË/ Rozana Radi tregon rezultatet me rrobabanjo

Muajin e kaluar Rozana Radi tregoi se ka bërë një ndryshim në pamje duke humbur plot 10 kilogramë. Rozana zbuloi se ka arritur të humb kilet për 2 muaj duke eliminuar brumërat, të skuqurat, alkoolin.

Humbi 12 kilogramë, Rozana Radi tregon rezultatet me rrobabanjo

Së fundmi artistja ka publikuar disa foto nga pushimet ku shfaqet në super formë me rrobabanjo dhe tregon se ka humbur edhe 2 kilogramë të tjerë.

Humbi 12 kilogramë, Rozana Radi tregon rezultatet me rrobabanjo

“12 kg më pak yesss”, shkruan Rozana duke marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit.

Humbi 12 kilogramë, Rozana Radi tregon rezultatet me rrobabanjo