“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, mësoni se kush VIP kryeson fronin ditën e sotme (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, mësoni se kush VIP kryeson fronin ditën e sotme (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, mësoni se kush VIP kryeson fronin ditën e sotme (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Xhensila Myrtezaj e cila ka postuar foto nga dasma e saj dhe kunjton përvjetorin e martesës. Ajo ka marrë 96,273 like e ndjekur nga 1.6 M followersa.

Më pas vjen Bes Kallaku i cili gjithashtu ka postuar foto nga dasma me 87,643 like.

Stersi me 33,533 like.

 Morena Taraku me 23,328 like.

Romeo Veshaj me 11,811 like.