KENI NJË EVENT MARTESE APO NJË FESTË NË “ZOOM”? Këto janë 20 sugjerimet e fustaneve që i’u duhen – AlpeGossip
KENI NJË EVENT MARTESE APO NJË FESTË NË “ZOOM”? Këto janë 20 sugjerimet e fustaneve që i’u duhen

KENI NJË EVENT MARTESE APO NJË FESTË NË “ZOOM”? Këto janë 20 sugjerimet e fustaneve që i’u duhen

Faqja e njohur “ELLE” në një artikull të sajin na jep këshilla mode se si të vishemi në një event martese, por edhe nëse do jetë evet në Zoom për shkak të situatës me COVID019.

Pasi COVID na ka mbajtur brenda në verë, dasma e vjeshtës thjesht do të goditet ndryshe këtë vit, shkruan “Elle”.  Por pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një event apo në festën më të mirë të organizuar në Zoom, një martesë vjeshte ju jep një arsye për tu veshur.

Përqafoni mëngët më të gjata, pëlhura më të rënda dhe teknikisht gjithçka që dëshironi nëse qëndroni në shtëpi për një shindig dixhital me mbledhjen tonë të 20 fustaneve.

Veshja Maxi me kravatë

Veshja çaj-frymëzuar nga çaji

Veshja me Detale e Lakuar

Veshja e shtruar në rrjetë

Set i skifterëve të kuq

Fustan me pla pa rripa

 

Fustan mini me pala bust

Veshja opale

 

Fustan Mini Velvet Simone

Fustan dantelle

 

Veshja e embel e zbukuruar me varse.

Fustan i Halterneck i Oqeanit

Fustan Jamie Polka Dot i hapur

Veshje Maxi pa supe

Fustan me jakë të varur dhe me rripa.

Fustan i hapur dhe me mëngë të gjëra.

Fustani Dolman-Sleeve

Fustani i mbështjelljes me gjethe gjeorgjeze me printime të lules

Fustan i shkurtër bust.

Fustan i zi i mbledhur te supet