ARBENITËS I NDODH E PAPRITURA/ Pasi Kim e flliqi publikisht për fustanin e kopjuar – AlpeGossip
ARBENITËS I NDODH E PAPRITURA/ Pasi Kim e flliqi publikisht për fustanin e kopjuar

ARBENITËS I NDODH E PAPRITURA/ Pasi Kim e flliqi publikisht për fustanin e kopjuar

Pak muaj më parë në media bëri bujë lajmi se ylli i reality showt, “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian p.aditi një kompani të njohur të rrobave për të cilën pozonte modelja shqiptare Arbenita Isamili.

Në fotot e shpërndara Albenita shihej e veshur me një fustan identik të kopjuar nga  Kim. Ditën e djeshme u përhap lajmi se Kim kishte fituar gjyqin dhe kishte marr 2.7 milionë dollar nga kompania në fjalë.

Ndërkohë, pak më parë ka reaguar edhe Arbenita nëpërmjet një postimi. Ajo ka shpërndarë një lajm të medias së famshme MTV ku shihet fotografia e saj.

“Nuk e di nëse është e vërtetë, por unë jam në lajmet e MTV-së amerikane”, ka shkruan duke qeshur modelja e njohur shqiptare.