E PYESIN PËR BIG BROTHER VIP/ Arbana jep përgjigjen e papritur – AlpeGossip
E PYESIN PËR BIG BROTHER VIP/ Arbana jep përgjigjen e papritur

E PYESIN PËR BIG BROTHER VIP/ Arbana jep përgjigjen e papritur

Të gjithë presin me padurim të dinë se kur do të nisë edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania, por Arbana ende merr pyetje të shumta për edicionin e kaluar.

Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve, një prej tyre e pyeti moderatoren se kush mendon se është personi që meritonte më shumë në BBV dhe e kanë gjykuar gabimisht.

“BB për mua ka mbaruar me 6 muaj. Kursejini pyetjet për të se nuk kam asnjë përgjigje interesante”, ia ktheu Arbana.

E pyesin për Big Brother VIP, Arbana jep përgjigjen e papritur