Pas kryeministrit, ky është këngëtari shqiptar që kalon pushimet në Sant Moritz (FOTO) – AlpeGossip
Pas kryeministrit, ky është këngëtari shqiptar që kalon pushimet në Sant Moritz (FOTO)

Pas kryeministrit, ky është këngëtari shqiptar që kalon pushimet në Sant Moritz (FOTO)

Këngëtari nga Kosova, Capital t përpos nxjerrjes së tri këngëve të reja dje ka treguar se edhe ku i bën pushimet e tij.

Ai njihet për jetën luksoze që bën, ose që të paktën poston në instagram.

Së fundmi ai ka postuar një foto në Sant Moritz, në Zvicër.

Ky fshat u bë i famshëm pasi u zbulua se pak kohë më parë ishte dhe kryeministri Haradinaj i cili po i bënte pushimet aty.

Sant Moritz njihet si vendi më i shtrenjtë në botë pasi hotelet në këtë vend kanë çmime shumë të kripura.

Kujtojmë se hoteli Carlton ku qëndroi kryeministri shërbente darkën e Vitit të Ri me rreth 1000 franga.