Loredana ia bën 8 me 2 Mozzik-ut/ I vendos këtë kusht dhe na tregon se…(FOTO) – AlpeGossip
Loredana ia bën 8 me 2 Mozzik-ut/ I vendos këtë kusht dhe na tregon se…(FOTO)

Loredana ia bën 8 me 2 Mozzik-ut/ I vendos këtë kusht dhe na tregon se…(FOTO)

Jo vetëm që janë një nga çiftet më simpatike në showbizz-in shqiptar, por fakti se të dy këndojnë rep i bën akoma edhe më të dashur për të pasionuarit pas kësaj rryme muzikore.

Ditën e djeshme dyshja Loredana dhe Mozzik prezantuar në YouTube këngën e tyre me titull “Bonnie e Clyde”, këngë kjo super e realizuar si nga aspekti i pamjeve në video, por gjithashtu edhe përsa i përket muzikës dhe tekstit.

Të gjithë e adhuruar këtë këng dhe kjo e thënë për faktin e thjesht se brenda 24 orësh arriti të marrë plot 1 milionë views në YouTube ndërsa aktualisht ka 1,7 milionë views në këtë rrjet social.

Ndonëse të dy duken shumë të dashuruar mes tyre Loredana ja paska bërë 8me2 Mozzik-ut.

Teksa ka dhënë një intervistë për gazetën zvicerane 20 minuten”, Loredana ka rrëfyer se i ka vendosur kusht partnerit të saj që mos të bashkëpunoj me asnjë këngëtare përveç saj.

Sa shumë xheloze Loredana! Epo kot nuk thonë që dashuria është një nga motivet më të forta për të cilat zemra rreh