“NUK E PRISNIM”/ Kim Kardashian publikon foton e Anxhelinës (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E PRISNIM”/ Kim Kardashian publikon foton e Anxhelinës (FOTO)

“NUK E PRISNIM”/ Kim Kardashian publikon foton e Anxhelinës (FOTO)

Kim kardashian ka  lançuar prodektet më të reja kozmetike  dhe Anxhelina nuk i ka rezistuar dot përdorimit të tyre.

Anxhelina njihet për shoqërin e ngushtë që ka me grimierin e familjes Kardashian me të cilin edhe bashkë jeton në Amerik. Ata të dy ndodhen për të shijuar disa ditë pushimi në Shqipëri.

Ariel është kujdesur për make up-n e Anxhelinës dhe Kim Kardashian e ka shpërndarë në profilin e saj foton e bukuroshes. Epo nuk do habitemi nëse shohim së shpejt një bashkëpunim midis dy vajzave.

View this post on Instagram

I’m good love, enjoy!

A post shared by Anxhelina (@anxhelina) on