SURPRIZA E RADHËS/ Turjan Hyska sjell emisionin e ri që do t’ju mbërthejë para ekranit (FOTO) – AlpeGossip
SURPRIZA E RADHËS/ Turjan Hyska sjell emisionin e ri që do t’ju mbërthejë para ekranit (FOTO)

SURPRIZA E RADHËS/ Turjan Hyska sjell emisionin e ri që do t’ju mbërthejë para ekranit (FOTO)

Pas dy programeve të suksesshme në televizionin “Klan”, “Duplex” dhe “Familja”, moderatori Turjan Hyska do të sjellë shumë shpejt një emision të ri që me siguri do të mbërthejë shikuesit para ekranit.

Për herë të parë, Turi do të angazhohet me sportin dhe në njoftimin në Instastoryn e tij, ka publikuar pamje nga studio e re.

“Sport plus” do të mbajë emrin programi për të cilin Turi ende nuk e ka bërë të ditur se kur do të fillojë.