“TI JE KOKRRA E M*TIT”/ Luizi nuk duron ofendimet e Kristit: Ju shoh të gjithëve si… – AlpeGossip
“TI JE KOKRRA E M*TIT”/ Luizi nuk duron ofendimet e Kristit: Ju shoh të gjithëve si…

“TI JE KOKRRA E M*TIT”/ Luizi nuk duron ofendimet e Kristit: Ju shoh të gjithëve si…

Debatet mes banorëve të Big Brother Vip vijojnë. Kësaj here duket se shumë prej djemve i janë vënë kundër Kristit.

Përplasje me të ka pasur edhe i këngëtari Lorenc Hasrama përveç Qetsorit dhe Luizit.

Në një moment Kristi i thotë banorëve se ata i duken të gjithë si zvarranikë.

Kristi: E di si më dukeni ju mua?

Lorenc: Hë fol

Kristi: Ju më dukeni të gjithë si zvarranikë

Luizi: Po ti e di ça je ti?

Kristi: Jo nuk e di

Luizi: Ti je kokrra e mu*it