E KA ZËNË “HALLI” ME VESHJET/ Kështu i “fsheh” Enca pjesët intime kur i dalin jashtë kontrollit (FOTO) – AlpeGossip
E KA ZËNË “HALLI” ME VESHJET/ Kështu i “fsheh” Enca pjesët intime kur i dalin jashtë kontrollit (FOTO)

E KA ZËNË “HALLI” ME VESHJET/ Kështu i “fsheh” Enca pjesët intime kur i dalin jashtë kontrollit (FOTO)

Enca Haxhia nuk harron “zakonin” e vjetër, dhe vazhdon të provokojë me paraqitjet publike.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video në llogarinë e saj në Snapchat, ku u shfaq shumë provokuese.

Ajo kishte ekspozuar gjoksin më shumë seç duhet, sa me anë të “emojit” zemër tentonte ta fshihte atë.