"E DO MË BERNARDIN?" Ish banorja e "BB" hedh poshtë të gjitha dyshimet dhe... (FOTO) - AlpeGossip
“E DO MË BERNARDIN?” Ish banorja e “BB” hedh poshtë të gjitha dyshimet dhe… (FOTO)

“E DO MË BERNARDIN?” Ish banorja e “BB” hedh poshtë të gjitha dyshimet dhe… (FOTO)

Ishin një nga çiftet më të përfolura në Big Brother ku edhe pas përfundimit të lidhjes së tyre diskutimet për raportin e dyshes Xheni Mhillaj dhe Benard Marashi tashmë i ngjajnë një telenovele me shumë episode.

Të dashuruar akoma apo e kanë harruar njëri-tjetrin?

Kjo është pyetja më e lakuar së fundmi, të cilës i ka dhënë një përgjigje definitive Xheni, teksa në një poll që ka organizuar në Instastory një komentues e ka pyetur nëse e do më Benardin.

“S’njoh njeri me këtë emër”, shkruan Xheni në postimin e saj.

Epo ska më dyshime! Zemra e Xhenit mesa duket e ka harruar përfundimisht Benardin.