HARROJENI GENTA ISMAJLIN/ Motra e saj sapo i vuri flakën “Instagram-it” (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI GENTA ISMAJLIN/ Motra e saj sapo i vuri flakën “Instagram-it” (FOTO)

HARROJENI GENTA ISMAJLIN/ Motra e saj sapo i vuri flakën “Instagram-it” (FOTO)

enta Ismajli që në fillim të karrierës së saj në muzikë është cilësuar si një femër sensuale dhe provokuese. Dhe këngëtarja na ka dëshmuar se nuk është e vetmja në familje, që tërheq vëmendjen me fizikun e saj.

Motra e saj më e vogël, Mani Ismajli, pavarësisht se nuk po ndjek hapat e Gentës në muzikë, gjen të njëjtën mënyrë për të provokuar.

Ishte vetë këngëtarja që postoi një foto të së motrës, e cila shfaqet shumë sensuale e veshur me një trupore dhe çizme të gjata.

Në profilin e saj në Instagram, Mani tregon se ka një stil ekstravagant, që tregon me anë të veshjes asetet e saj.

Sipas profilit të saj, Mani Ismajli është pjesë e një agjencie modelingu, ndërkohë që studion për aktrim.