“KEMI NË PLAN TË…”/ Ertila Koka jep lajmin e bukur për… (FOTO) – AlpeGossip
“KEMI NË PLAN TË…”/ Ertila Koka jep lajmin e bukur për…  (FOTO)

“KEMI NË PLAN TË…”/ Ertila Koka jep lajmin e bukur për… (FOTO)

Ertila Koka mbetet një nga këgëtaret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të komentuarat në media, pavarësisht se jetën private është munduar gjithmonë ta mbajë hermetike.

Ertila është prej dy vitesh e martuar dhe rrjedhimisht vjen edhe pyetja se kur do bëhet nënë.

Në një intervistë për “Mirage”, këngëtarja ka dhënë lajmin e bukur se ajo dhe bashkëshorti e kanë në plan të bëhen prindër dhe shprehu dëshirën për të pasur sa më shumë fëmijë.

“E kemi në plan të bëjmë fëmijë. Dua 2-3 fëmijë. Unë në fakt dua sa më shumë fëmijë, të isha shtëpiake i kisha bërë 6 fëmijë, por duhet të punoj për karrierën. Kjo më privon”, u shpreh Ertila.