“JAM KËNAQUR SHUMË”/ Olsi Bylyku përqafon Roza Latin dhe… (FOTO) – AlpeGossip
“JAM KËNAQUR SHUMË”/ Olsi Bylyku përqafon Roza Latin dhe… (FOTO)

“JAM KËNAQUR SHUMË”/ Olsi Bylyku përqafon Roza Latin dhe… (FOTO)

Olsi Bylyku i njohu ndryshe edhe si “Kimikati” ishte i ftuar disa ditë më parë në emisiononin “Why Not” të Roza Latit.

Lajme të shumta vërshuan në rrjete sociale të deklaratave të tij në këtë intervistë të cilat ishin të llojeve të ndryshme.

Mesa duket aktori i pëlqyer nga publiku shqiptar e ka shijuar së tepërmi këtë intervistë aq sa ka publikuar një foto me moderatoren duke e përqafuar e i dedikuar këto fjalë: Ndër intervistat që jam kënaqur shumë.