DO QESHNI ME LOT/ Kërcimin e Mozzik në klipin e Loredanës duhet ta shihni patjetër (VIDEO) – AlpeGossip
DO QESHNI ME LOT/ Kërcimin e Mozzik në klipin e Loredanës duhet ta shihni patjetër (VIDEO)

DO QESHNI ME LOT/ Kërcimin e Mozzik në klipin e Loredanës duhet ta shihni patjetër (VIDEO)

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Loredana ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Jetzt rufst du an”. Ajo prej kohësh e ka lajmëruar publikimin e klipit nëpërmjet fotove të ndryshme që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve.

Ndonëse ka pak orë që është publikuar, kënga ka rezultuar shumë e suksesshme dhe është pëlqyer shumë nga fansat. Pjesa më e veçantë e klipit është moment kur Mozzik del dhe kërcen nën ritmet e këngës së bashkëshortes së tij.

Siç shihet dhe në video, Loredana nuk ka mbajtur dot të qeshurat nga lëvizjet komike të Mozzikut i cili po ashtu ka shkrirë së qeshuri dhe të gjithë fansat në komente.