NUK KA QENË E FAMSHME/ Ja në cilin videoklip ka marrë pjesë Bora Zemani vite më parë (FOTOT) – AlpeGossip
NUK KA QENË E FAMSHME/ Ja në cilin videoklip ka marrë pjesë Bora Zemani vite më parë (FOTOT)

NUK KA QENË E FAMSHME/ Ja në cilin videoklip ka marrë pjesë Bora Zemani vite më parë (FOTOT)

Bora Zemani është sot padyshim një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Muajt e fundit duke qenë se moderon një nga emisionet më të shikuara të momentit “Për’puthen”, ajo ka është vendosur në qendër të vëmendjes, duke fituar edhe më shumë ndjekës e përkrahës.

Fillimet e Borës në ekran dhe në botën e spektaklit datojnë shumë vite më parë. Mirëpo, e dini që ajo dikur ka marrë pjesë në videoklipin e Ermal Mamaqit dhe Dr.Florit, të titulluar “Do të vi të dielën”?

Kjo këngë është publikuar 7 vite më parë dhe Bora është pjesë e videkolipit të ndërtuar plot nota humori nga çunat, teksa ky detaji është risjellë në vëmendje nga fansat e prezantueses së fundmi në rrjetet sociale.

Kjo këngë është publikuar 7 vite më parë dhe Bora është pjesë e videkolipit të ndërtuar plot nota humori nga çunat, teksa ky detaji është risjellë në vëmendje nga fansat e prezantueses së fundmi në rrjetet sociale.

Në videoklip Bora shfaqet brune dhe me shumë pak ndryshime nga ajo që shohim ne sot në ekran.