“NDEZ” RRJETIN/ Beatrix Ramosaj pozon SEKSI mbi shpinën e Endrit Mertirit (FOTO) – AlpeGossip
“NDEZ” RRJETIN/ Beatrix Ramosaj pozon SEKSI  mbi shpinën e Endrit Mertirit (FOTO)

“NDEZ” RRJETIN/ Beatrix Ramosaj pozon SEKSI mbi shpinën e Endrit Mertirit (FOTO)

Beatrix ka filluar pushimet në jug të shqipëris ,me sa duket bukuroshja është duke pushuar me shoqërin.

Ditën e djeshme ka ndarë me ndjekësit disa foto ku duket shum “HOT”, këngëtarja tregon gjoksin dhe linjat perfekte mund të themi që është super seksi.

Në postimin e bërë në rrjetin social instagram Trixa ka hipur sipër mikut të saj Endritit që është një nga fotografët më të mirë të momentit, shohim që të dy kanë një miqësi të ngushtë.

This crazy son of a beach 🌴🐚🐟 @endritmertiri 🍒🐙 | @fashionnova ✨

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

Chasing the sun ☀️🌴💕 | @fashionnova

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on