Denisi rrëmbeu trofeun e madh të “The Voice Kids”, Miriam Cani ka dy fjalë për ti thënë: Sa e lumtur dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Denisi rrëmbeu trofeun e madh të “The Voice Kids”, Miriam Cani ka dy fjalë për ti thënë: Sa e lumtur dhe… (FOTO)

Denisi rrëmbeu trofeun e madh të “The Voice Kids”, Miriam Cani ka dy fjalë për ti thënë: Sa e lumtur dhe… (FOTO)

Spektakli “The Voice Kids” dhuroi një mbrëmje plot emocione në natën e tij finale. Në mesnatë u shall edhe fituesi i këtij edicioni, i cili u cilësua si zëri më i mirë në Shqipëri për fëmijë.

Triumfuesi ishte Denis Bonjaku, konkurrent i skuadrës së Miriam Camit.

Pas fitores së Denisit ka reaguar dhe trainerja e tij Miriam Cani ku në një postim në rrjetin social shkruan:

“Sa e lumtur dhe krenare per fitoren tende @denisbonja._ 🙏
Njesoj si per te gjithe konkurentet e tjere qe me perfaqesuan kaq denjesisht❣️#skuadramiriam
Faleminderit per kete aventure plote dashuri qe perjetuam sebashku @voicealbania 💘”

AlpeNews.al