“NUK MUND TA GJEJ…”/ Lori Hoxhës i humb shishja e ujit, por ja kujt ia “vjedh” ajo për të shpëtuar veten (FOTO) – AlpeGossip
“NUK MUND TA GJEJ…”/ Lori Hoxhës i humb shishja e ujit, por ja kujt ia “vjedh” ajo për të shpëtuar veten (FOTO)

“NUK MUND TA GJEJ…”/ Lori Hoxhës i humb shishja e ujit, por ja kujt ia “vjedh” ajo për të shpëtuar veten (FOTO)

Lori Hoxha ka treguar me postimet e ndryshme në rrjetet sociale se stërvitet rregullisht duke treguar kujdes maksimal për trupin e saj, edhe falë dietës ushqimore.

Megjithatë pak minuta më parë trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ka zbuluar se çfarë ndodh kur nuk gjen shishen e vetë të ujit teksa i duhet të shkojë në palestër.

“Nuk munda ta gjej shishen time të ujit sot, kështuqë ‘vodha’ atë të Londonit”, ka shkruar Lori krah fotos ku duket shishja me ngjyra dhe arush në të.

Me siguri ky moment i Lorit i ka kthyer të gjithë pas në kohë, pasi cdokujt mund t’i ketë ndodhur të paktën njëherë të gjejë zgjidhjen më të shpejtë duke ideuar të tjera sende në shtëpi.

Kujtojmë se Hoxha ka treguar se së bashku me London argëtohen shpeshherë bashkë dhe se mund të konsumojnë çdo ushqim që anëtarët e tjerë  të familjes nuk ia lejojnë.