DASMA MADHËSHTORE E GAZIT DHE IRËS/ Ja si ishin veshur VIP-at në super eventin (FOTO) – AlpeGossip
DASMA MADHËSHTORE E GAZIT DHE IRËS/ Ja si ishin veshur VIP-at në super eventin (FOTO)

DASMA MADHËSHTORE E GAZIT DHE IRËS/ Ja si ishin veshur VIP-at në super eventin (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme aktori i njohur i humorit Gazmend Paja i dha fund beqarisë me një dasëm madhështore.

Prej ditësh tashmë bukuroshja Ira Seferi ishte në qendër të vëmendjes dhe kjo dasëm është përfolur së shumti. AlpeNews.al gjithashtu ju solli pamjet e para të celebrimit i cili vijoi më pas me dasmën. (Lexo këtu)

“Lookun” e mahnitshëm të dhëndrit dhe nuses e pamë të gjithë, por si ishin veshur të ftuarit e njëkohësisht figurat e njohura të ekranit?

AlpeNews.al ju prezanton me pmajet e tyre në fotot e mëposhtme:

View this post on Instagram

🙏🏻 @rezi_maison_de_coiffure 💄

A post shared by Delinda Disha Show (@delinda_disha) on

Bes Kallaku

View this post on Instagram

Marin edhe 100 vjec te behesh!

A post shared by Ledio Lako (@ledio_lako) on

/AlpeNews.al