“DJEG” RRJETIN ME FOTON SEKSI/ Rike Roci i kthehet fansit: Ti më tradhëtove me… – AlpeGossip
“DJEG” RRJETIN ME FOTON SEKSI/ Rike Roci i kthehet fansit: Ti më tradhëtove me…

“DJEG” RRJETIN ME FOTON SEKSI/ Rike Roci i kthehet fansit: Ti më tradhëtove me…

Rike Roçi tërhoqi të gjithë vëmendjen në Europianin e vitit 2016, kur në fushë luanin kuqezinjtë tanë, ndërsa në tribunat franceze “luante” bukuroshja shqiptare!

Në çdo dalje të sajën në televizion apo në rrjetet sociale ajo di shumë mirë nsi ta tërheqi vëmendjen.

Bukuroshja para pak minutash ka postuar një foto në “Instagram” ku duketmjaft joshëse dhe sensuale me një fustan të shkurtër me pika dhe gjysmë të tejdukshëm.

Nuk kishte si të mungonte komenti i mikut të saj, moderatorit Xhani Shqerra: Amour

Por ja si i kthehet ajo:

/AlpeNews.al/