Flori harron Elvanën, por mesa duket edhe Libertën! Publikon FOTO me vajzën misterioze - AlpeGossip
Flori harron Elvanën, por mesa duket edhe Libertën! Publikon FOTO me vajzën misterioze

Flori harron Elvanën, por mesa duket edhe Libertën! Publikon FOTO me vajzën misterioze

Duket historisë mes Florit dhe Elvanës i ka ardhur fundi prej kohësh. Madje  Flori përflitet për një lidhje me Liberta Spahiun.

Edhe pse i rezervuar Flor mumajesit këtë herë i ka pëlqyer që të ndajë me ndjekësit dicka më tepër se zakonisht.

Duket se ai na ka dhënë një shenjë përmes një Instastory që ka ndarë me ndjekësit.

Flori ka postuar një foto në të cilën dallojmë krahun e tij me tatuazh pranë një supi femre të veshur me ngjyrën e ëmbël pink.

Kush të jetë vallë shoqëruesja e tij këtë radhë? Se mesa dimë ne as Liberta ska tatuazh në sup.