E THOTË TROÇ/ Eva Murati: Aftësitë e mia e të prezantuarit janë shumë të mira (FOTO) – AlpeGossip
E THOTË TROÇ/ Eva Murati: Aftësitë e mia e të prezantuarit janë shumë të mira (FOTO)

E THOTË TROÇ/ Eva Murati: Aftësitë e mia e të prezantuarit janë shumë të mira (FOTO)

Nëse keni mungesa vetëbesimi, Eva do ju japë ca nga i veti me foton e fundit, aty ku ja treguar lodhjen, mungesën e gjumit, por dhe faktin se sa prezantuese të mirë e konsideron veten.

“Unë mund të dukem mirë, por sytë e mi janë të kuq nga pagjumësia.
Falenderoj zotin që aftësitë e mia e të prezantuarit janë shumë të mira dhe nuk janë ndikuar nga ajo”, ka shkruar Eva.
Deri tek prezantimi nuk po shkojmë, duke qenë se analistë të tjerë apo ndjekës të formatit që Eva drejton mund të japin verdiktin e saktë, ama kur vjen puna tek pamja mund ta themi pa hezitim se po në fakt ajo duket gjithmonë mirë, e sytë e kuq nuk i duken gjëkundi./