“DONIN T’JU TREGOJA SI BËHET KJO LOJË”/ Tayna i bën “diss” direkt rivaleve me këngën e re (VIDEO) – AlpeGossip
“DONIN T’JU TREGOJA SI BËHET KJO LOJË”/ Tayna i bën “diss” direkt rivaleve me këngën e re (VIDEO)

“DONIN T’JU TREGOJA SI BËHET KJO LOJË”/ Tayna i bën “diss” direkt rivaleve me këngën e re (VIDEO)

Reperja më e suksesshme e momentit, Tayna ka sjellë projektin më të ri muzikor të titulluar “Pow Pow”.

Kjo këngë është tërësisht hip-hop, ku teksti i punuar nga vetë reperja është diss për rivalet e saj.

Ka patur spekulime se projektet e para të Tayna-s kanë qenë diss-e për reperet e tjera të skenës, të cilat i ka mohuar.

Këtë herë, duket qartë që Tayna kërkon ti tregojë kolegeve se këtë lojë e bën më mirë se të tjerët dhe suksesin e ka të merituar.

Pritet që “Pow pow” të jetë suksesi i rradhës për Taynën.