Gjithë dashuria e “përmbledhur” në një FOTO, Bora Zemani tregon momentin më special të ditës – AlpeGossip
Gjithë dashuria e “përmbledhur” në një FOTO, Bora Zemani tregon momentin më special të ditës

Gjithë dashuria e “përmbledhur” në një FOTO, Bora Zemani tregon momentin më special të ditës

Bora Zemani aktualisht është një nga figurat më të rëndësishme të emisioneve sportive. Në këtë periudhë kur luhet kampionati botëror me siguri angazhimet profesionale për të janë më të mëdha, duke ndikuar në kohën që kalon me të birin, Arbor. Të voglin e njohim nga fotot dhe videot që moderatorja publikon me të, duke lënë të kuptohet se marrëdhënia e tyre është perfekte. Ndërsa sot, Bora ka zgjedhur të ndajë me të gjithë një foto shumë emocionuese që tregon momentin kur takon të birin pas një dite të gjatë pa të. “Do ta ha këtë fytyrë. Momenti më i bukur i ditës”,-ka shkruar ajo.

Me siguri çdo nënë e kupton dhe ka ndjerë të paktën një herë të njëjtin emocion.