PA TË BRENDSHME, GATI PËR DUSH/ Françeska Jaçe thyen rrjetin me pamjet (FOTO) – AlpeGossip
PA TË BRENDSHME, GATI PËR DUSH/ Françeska Jaçe thyen rrjetin me pamjet (FOTO)

PA TË BRENDSHME, GATI PËR DUSH/ Françeska Jaçe thyen rrjetin me pamjet (FOTO)

Françeska Jaçe tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot që publikon, por këtë herë ka thyer rrjetin dhe ka pozuar si kurrë më parë.

Modelja shfaqet duke pozuar pa të brendshme, teksa mban veshur vetëm një këmishë nate. Pjesët intime Françeska i ka mbuluar, për t’i lënë paksa vend imagjinatës.

Ajo shfaqet duke pozuar pranë vaskës, para se të bëjë dush ndërsa në një foto tjetër shfaqet duke pritur e këtë e bën të ditur krah përshkrimit që i ka vendosur fotografisë. “Rastësisht duke të të pritur ty”, shkruan Françeska e cila ka marrë komplimenta të shumta për këto foto.

Foto: Iljan Stërmolli