MOMENTI I SIKLETSHËM/ Ronela Hajati rrëzohet në skenë (VIDEO) – AlpeGossip
MOMENTI I SIKLETSHËM/ Ronela Hajati rrëzohet në skenë (VIDEO)

MOMENTI I SIKLETSHËM/ Ronela Hajati rrëzohet në skenë (VIDEO)

Ronela Hajati është në një moment të artë në karrierën e saj. Teksa përgatitet për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurosong, Ronela po shijon ditët e fundit në koncertet e saj. Por jo gjithmonë duket se i shijon.

Veçmas performancave të zjarrta që këngëtarja jep, ka edhe momente sa gazmore, po aq edhe të ‘dhimbshme’. Si kjo që shihni në video, ku këngëtarja ka qenë duke performuar dhe është rrëzuar në skenë. Për fat të mirë, ajo nuk ka pasur dëmtime, vetëm sa ka shkaktuara të qeshura në sallë.

Ndërkaq menjëherë sigurimi i lokalit është munduar ta ngrejë menjëherë Ronelën, që duhet thënë iu deshën disa sekonda deri sa të vijonte me performancën e saj.