HABIT ME DEKLARATËN/ Robert Berisha për Nora Istrefin: Nuk ka shkruar kurrë një tekst kënge… – AlpeGossip
HABIT ME DEKLARATËN/ Robert Berisha për Nora Istrefin: Nuk ka shkruar kurrë një tekst kënge…

HABIT ME DEKLARATËN/ Robert Berisha për Nora Istrefin: Nuk ka shkruar kurrë një tekst kënge…

Marrëdhënia e Nora Istrefit dhe Robert Berishës është përfolur vazhdimisht edhe pse tashmë kanë një periudhë të gjatë kohe që janë ndarë nga njeri-tjetri.

Së fundmi, gjatë një interviste, këngëtari i njohur i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij për ish-bashkëshorten.

Ai është pyetur nëse mendon që kënga e saj e re “Më mungon” i dedikohet atij, ndërkohë që përgjigjja e tij e thumboi drejtpërdrejt këngëtaren.

Robert Berisha habit me deklaratën për ish-bashkëshorten: Nuk ka

Berisha u shpreh duke thënë se sipas tij, kjo pyetje mund t’u bëhet vetëm atyre që u shkruajnë vetë tekstet e tyre të këngëve.

“Kjo pyetje mund tu bëhet rep-artistave se vetëm ata shkruajnë tekste. Nora përveç hartimeve në shkollë fillore nuk ka shkruajtur asnjë tekst shkruan tjetër kush për neve dhe paguajmë. S’besoj se ja ka dedikuar dikujt”, është shprehur Roberti.

Robert Berisha habit me deklaratën për ish-bashkëshorten: Nuk ka