Prezantuesja tregon të brendshmet në transmetim live, i ftuari… (VIDEO) – AlpeGossip
Prezantuesja tregon të brendshmet në transmetim live, i ftuari… (VIDEO)

Prezantuesja tregon të brendshmet në transmetim live, i ftuari… (VIDEO)

Ky është momenti kur një prezantuese rumune ka shtangur të gjithë shikuesit me veprimin e saj.

Ajo ishte në transmetim live, kur papritur ka ngritur fustanin dhe ka shfaqur të brendshmet.

Siç vihet re edhe nga pamjet, Ilinca Vandici ishte para kamerës kur u kap nga paniku duke besuar se kishte një merimangë në të brendshme.

Në ndihmë i ka ardhur edhe një i ftuar që ndodhej në studio, për të parë se çfarë po i ndodhte prezantueses.