BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Zaimina Vasjari sjell në jetë djalin, zbuloni emrin e veçantë që i ka vendosur – AlpeGossip
BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Zaimina Vasjari sjell në jetë djalin, zbuloni emrin e veçantë që i ka vendosur

BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Zaimina Vasjari sjell në jetë djalin, zbuloni emrin e veçantë që i ka vendosur

Zaimina Vasjari bëhet nënë për herë të dytë. Këngëtarja e famshme ka sjellë në jetë djalin e saj që e ka quajtur Kamar.

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë djalin e saj, të cilit i ka vendosur emrin e veçantë, Kamar.

Vetëm pak muaj më parë, Zajmina publikoi fotot me barkun e rrumbullakosur, ku zbuloi edhe faktin se këtë herë familja do të bëhej me djalë. E tashmë Chloe është bërë me një vëlla të vogël.

Zaimina Vasjari sjell në jetë djalin, zbuloni emrin e

Ndërkohë në rrjetet sociale, këngëtarja ende nuk ka publikuar asgjë lidhur me këtë lajm, por me siguri do të na prezantojë me Kamarin e vogël.

Prej vitesh ajo është shkëputur nga muzika duke iu dedikuar familjes së saj. Ajo dhe Klodi janë prindër të një vajze, ndërkohë që tashmë edhe të Kamar