Aktori turk nuk rresht së shprehuri dashurinë Almedës! Ja çfarë bëri këtë herë (FOTO) – AlpeGossip
Aktori turk nuk rresht së shprehuri dashurinë Almedës! Ja çfarë bëri këtë herë (FOTO)

Aktori turk nuk rresht së shprehuri dashurinë Almedës! Ja çfarë bëri këtë herë (FOTO)

Prej disa kohësh çifti i aktorëve Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë lidhur në martesë.
Gjatë mbrëmjes së sotme ata dalë për darkë.

Pak minuta më vonë Tolgahan e ka postuar këtë foto në Instastory-n e tij dhe shkruan “E mrekullueshme”.

Aktori i njohur gjithnjë shpreh dsahurinë e tij për bashkëshorten.