A ju kujtohen?! Ja si dukeshin motrat Vjollca kur ishin velina në "Fiks Fare" (FOTO) - AlpeGossip
A ju kujtohen?! Ja si dukeshin motrat Vjollca kur ishin velina në “Fiks Fare” (FOTO)

A ju kujtohen?! Ja si dukeshin motrat Vjollca kur ishin velina në “Fiks Fare” (FOTO)

Dy motrat Vjollca, Marina dhe Luana shpesh janë kritikuar për pamjen fizike dhe për ndryshimet që kanë pësuar ndër vite.

Shpesh ata janë janë “sulmuar” se kanë bërë ndërhyrje kirurgjikale, por që më pas janë mohuar nga dy moderatoret shqiptare, shkruan albeu.com

Dikur ato ishin velina dhe duket se që atëherë motrat Vjollca kanë pësuar mjaft ndryshime. Por duket se ndryshime më të mëdha ka bërë Luana.

Se ka bërë po apo jo ndërhyrje kirurgjikale vlerësojen ju!