Pasi u kap “mat” me Butrint Imerin, moderatorja bukuroshe ndryshon rrenjësisht pamjen, ndoshta s’do e njihni! (FOTO) - AlpeGossip
Pasi u kap “mat” me Butrint Imerin, moderatorja bukuroshe ndryshon rrenjësisht pamjen, ndoshta s’do e njihni! (FOTO)

Pasi u kap “mat” me Butrint Imerin, moderatorja bukuroshe ndryshon rrenjësisht pamjen, ndoshta s’do e njihni! (FOTO)

Të themi të drejtën ajo dhe Butrinti duken një çift shumë i bukur!

E mohoi ekskluzivisht për intv.al, e mohoi në çdo televizion, por para pak javësh u kap “mat” me Butrint Imerin gjatë pushimeve. Jo tamam tamam bashkë në të njejtën foto, por të gjitha detajet bënë që fansat të kuptojnë se Butrinti dhe Kiara janë më shumë se shokë dhe pushimet po i kalojnë bashkë.

Ama ne nuk e bëjmë fakt të kryer deri sa ata ta aprovojnë vetë, por fakt është që Kiarën nuk do ta njihnit me pamjen e re. Bukuroshja e ekranit, nga brune e zjarrtë është shndërruar në një bjonde sexy dhe ky ndryshim duket se vjen në kuadër të emisionit më të ri që do ta sjellë Kiarën në ekranin e televizionit “Klan”.

Siç ka deklaruar dhe më parë, ajo do të moderojë një emision në formatin e një reality shoë që do të ketë në fokus ndërhyrjet estetike.