Skandal seksual në Polici, shefi dhe vartësja filmohen… (VIDEO) – AlpeGossip
Skandal seksual në Polici, shefi dhe vartësja filmohen… (VIDEO)

Skandal seksual në Polici, shefi dhe vartësja filmohen… (VIDEO)

Një skandal ka tronditur Kenian pasi dy policë janë filmuar nga kamerat e sigurisë teksa kryejnë marrëdhënie seksuale.

Bëhet fjalë për një polic i cili kryen seks me policen, ndërsa menjëherë pas skandalit të dy janë pezulluar nga puna.

Videoja e cila është bërë publike dhe po bën xhiron e botës në rrjetet sociale është filmuar në zyrën e një drejtuesi të lartë të policisë.

Çifti kryen seks pa u shqetësuar nga njeri, klikoni mbi videon dhe shikoni këtë mega skandal.

(+18 Video) Kliko linkun per te shikuar videon: https://www.liveleak.com/view?i=15f_1449760662