MBI TRE MILIONË KLIKIME NË 24 ORË/ Çfarë ka të veçantë videoklipi i ri i Dua Lipës – AlpeGossip
MBI TRE MILIONË KLIKIME NË 24 ORË/ Çfarë ka të veçantë videoklipi i ri i Dua Lipës

MBI TRE MILIONË KLIKIME NË 24 ORË/ Çfarë ka të veçantë videoklipi i ri i Dua Lipës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, publikoi të premten këngën “Physical”. Kjo është kënga e parë e albumit të saj të ri dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

Në më pak se 24 orë nga publikimi, “Physical” ka kaluar shifrën e 3 milionë shikimeve në Youtube. Por çfarë e bën të veçantë videoklipin e këngëtares?

Dua ka eksperimentuar shumë me look-un duke sjellë një shumëllojshmëri ngjyrash; si ylber. Për më tepër mund të shihni fotot e mëposhtme: